חפשו את החצי השני שלכם

חמים באתר

2

Eitan, רווק/ה, 24

ירושלים ירושלים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

מיתר בייבי, רווק/ה, 24

בית דגן בית דגן

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

טניוצקה, רווק/ה, 24

חולון חולון

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

מחפשת יזיז, רווק/ה, 22

בנימינה בנימינה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

Raz Koren, רווק/ה, 25

קרית גת קרית גת

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

רקדן ונגן מצייר, רווק/ה, 27

נתיבות נתיבות

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שירושק'ה, רווק/ה, 19

בת ים בת ים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

eliorobuhkov, רווק/ה, 24

בת ים בת ים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

BabyGirl, רווק/ה, 24

תל אביב-יפו תל אביב-יפו

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

ניצן 3>, רווק/ה, 23

גבעתיים גבעתיים

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

נועזת מדי, רווק/ה, 28

נהריה נהריה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

ירוני, גרוש/ה, 41

אשקלון אשקלון

מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

בעלת ניסיון, גרוש/ה, 35

כפר סבא כפר סבא

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

שייבו, רווק/ה, 27

חיפה חיפה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

2

די, רווק/ה, 22

חיפה חיפה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

היכרויות גייז

המודעות בשנים האחרונות עבור קהילת להט"ב עלתה משמעותית ולכן אם אתם מחפשים היכרות עם אנשים מאותו המין שלכם ללא ספק הגעתם למקום הנכון. היכרויות גייז הן מאד מבוקשות כיום ולא בכדי, עם העידן החדשני של היום אפשר להכיר את מי שרוצים, מתי שרוצים, ובכל שעה שרוצים. כל שעליכם לעשות זה להיכנס אל הפלטפורמה המתאימה והדרך המרגשת להיכרות עם האהבה החדשה שלכם או האהבה היחידה שעמה תהיו כבר סלולה עבורכם. הנה כל מה שחשוב לדעת על היכרות גייז כדי ליהנות מאהבה, כי לכולם מגיע לאהוב.
 

היכרויות גייז – האם באמת אפשר למצוא אהבה אונליין?כשמדובר על העולם הווירטואלי לא כולם מודעים עד כמה העוצמה של הקשר הווירטואלי יכולה להפוך במהירות לאהבה סוערת. ראשית, בין אם מדובר על היכרויות גייז ובין אם לא כאשר מדובר על העולם הווירטואלי הרי שהיתרון המשמעותי ביותר של העולם הזה היא היכולת להתחיל שיחה ולהציג את האופי לפני המראה החיצוני והנה לכם יתרון גדול מאד למי שמתבייש לעשות את הצעד הראשון בשל ביטחון עצמי נמוך. יש כל כך הרבה שיחות שאפשר לעשות אונליין החל מפוליטיקה, ועד לתחומי עניין אחרים ולפעמים אפשר לפתוח גם בשיחות סקסיות יותר מרגשות כבר על ההתחלה ולהרגיש את הכימיה והחיבור עוד הרבה לפני שנפגשים. זוגות רבים מעידים והעידו על כך שהם מצאו אהבה וקשרים מרגשים מכל הסוגים אונליין, כך שגם אתם בהחלט יכולים למצוא את שלבכם וגופכם מבקשים. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס אל הפלטפורמה המתאימה, ורצוי שהיא תהיה נעימה, נגישה, קלה לתפעול ואיכותית.
 

מאיפה מתחילים היכרות אונליין?אנחנו יודעים שברגע שאתם נכנסים אל כל אתר היכרויות גייז אתם מרגישים שאתם לא לגמרי יודעים מי נגד מי ואיך בכלל פונים אונליין. חשוב שתעשו זאת בנחת, כאשר אתם רגועים בביתכם. בין אם אתם עושים זאת מהטלפון ובין אם מהמחשב כדאי שפשוט תיקחו את הזמן ותקצו את הרוגע והסבלנות לפני הכל לבניית פרופיל אונליין איכותי שיוביל אליכם את האנשים הנכונים שמתאימים לכם. העלו תמונה איכותית, מוארת, עם מבט ישיר למצלמה, וספרו עליכם בטקסט בתוך הפרופיל, או בסרטון וידאו אם אתם יכולים. ספרו על עצמכם, שתפו מה אתם אוהבים, מה המטרה שלכם באתר, מה אתם מחפשים. תהיו אותנטיים, כנים ואמיתיים והראו חיוביות ואנרגיות טובות. חיוביות מושכת אליכם אנשים טובים ומרגשים שמחפשים בדיוק את מה שאתם. בין אם אתם מחפשים היכרות לאהבה ארוכה ומרגשת ובין אם לקשר קצר או אפילו לחברות עמוקה שיכולה להוביל ליותר מכך, קחו תמיד בחשבון שיש לא מעט אנשים בודדים בעולם שמחפשים בדיוק את מה שאתם ויש לך משמעות גבוהה. כאשר אתם משקפים בכנות ובישירות את מה שאתם מחפשים, אתם מושכים אליכם את האנשים הנכונים.
 

על מה מדברים בשיחה הראשונה?הגעתם לשיחה ראשונה אונליין ואתם לא בטוחים על מה לדבר, אנחנו יודעים איך אתם מרגישים. חשוב אם כן שתדעו שיש הרבה מאד על מה לדבר בין אם אתם באתר היכרויות גייז ובין אם באתר היכרויות רגיל. כך או כך, חשוב שתוודאו שהצד השני נעים לכם ומוצא חן בעיניכם. נסו לגשש לגבי מצב משפחתי בעדינות. האם מדובר ברווק או רווקה, האם במישהו או מישהי שנמצאים במערכת יחסים פתוחה במידה ואתם דוגלים בסוג המערכת הזאת או האם מדובר באנשים שמחפשים קשר לריגושים בלבד. כל עוד יש הסכמה הדדית הכל מותר וחופשי, אך חשוב לוודא מהם הגבולות והאם אתם יכולים לקחת חלק בישירות ובפתיחות הזאת. הרבה מעבר לכך, חשוב שתשמרו על עצמכם ותוודאו שאכן מי שאתם מדברים עמו הוא האדם הנמצא מאחורי המסך. אפשר לעשות זאת במגוון של דרכים החל מצילום ווידאו, שיחה ווקאלית, שיחת ווידאו או אם אתם מוכנים לקחת את הריזיקה בבליינד דייט שבו תוודא שאכן מי שאתם חושבים שעמו אתם מדברים הוא האדם שאתם פוגשים. כך או כך, כאשר אתם נפגשים וודאו שאתם עושים זאת במקום בו יש אנשים על מנת שתרגישו בטוחים, אך מקום שגם אפשר לשוחח בו בנעימים. אנחנו מתרגשים יחד עמכם, היכנסו כבר עכשיו, האהבה החדשה שלכם מחכה לכם.
 

סיפורי אהבה נוספים

הכרויות חינם

הכרויות חינם כל המידע במאמר הקרוב לקריאת המאמר המלא לחצו כאן >>

הכרויות לגיל 40

לקריאת המאמר המלא על הכרויות לגיל 40 לחצו כאן >>

הכרויות לחתונה

הכרויות לחתונה כל המידע במאמר הקרוב לקריאת המאמר המלא לחצו כאן >>

החגיגה מתחילה עכשיו     הרשמה חינם >
אתר הכרויות Forplay